Львів’яни можуть контролювати використання бюджетних коштів, – ЛМР

11:15 14 червня 2019 р.


Фото: map.city-adm.lviv.ua

На Геопорталі Львова внесли бюджетні дані 2019 року.

Про це повідомили в п’ятницю, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Бюджетні процеси у Львівській міській раді стають відкритішими та прозорішими. ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» оновив дані щодо об’єктів бюджету розвитку 2019 року на Геопорталі Львова, а це означає, що бюджетна карта на Геопорталі доповнилась даними за 2019 рік».

«Тепер мешканці міста можуть самостійно проконтролювати використання міських коштів на ті чи інші ремонти – школи, садочки, дороги, каналізацію тощо. Як повідомили в ЛКП «Міський центр інформаційних технологій», відтепер можна переглянути інформацію щодо об’єктів, що фінансуються за кошти бюджету розвитку Львова в динаміці з 2017 року та оновлення за поточний рік», – поінформували також у ЛМР.

«Детальніше ознайомитись з картою об’єктів бюджету розвитку можна за посиланням. З допомогою панелі з фільтрами можна відібрати об’єкти за різними категоріями: бюджетний рік (в тому числі 2019 рік), категорія проекту (сфера життя міста, в рамках якої реалізовується проект; транспортна інфраструктура, освіта, житло, охорона здоров’я тощо), спосіб виконання проекту (капітальний ремонт, реконструкція, будівництво тощо), розпорядник коштів (структурний підрозділ Львівської міської ради, який відповідає за впровадження проекту)», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу