Львів’яни можуть безпосередньо у ЦНАПах оплачувати адмінпослуги

13:42 27 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Ощадбанк розпочав реалізацію пілотного еквайрингового проекту.

Відтепер мешканці Львова та області можуть сплачувати за адмінпослуги безпосередньо в Центрі надання адміністративних послуг через термінали Ощадбанку», – повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Співробітник центру вводить назву потрібної послуги та суму платежу, а реквізити проставляються автоматично. На підтвердження оплати клієнт отримує чек. Незабаром таку ініціативу реалізують і в інших містах України.

Ощадбанк розпочав реалізацію пілотного еквайрингового проекту для Центру надання адміністративних послуг при Львівській міській раді. Наразі терміналами банку оснащено робочі місця співробітників офісів ЦНАПу на вулиці Костя Левицького (№67), проспекті Червоної Калини  (№72а) та вулиці Хвильового (№14а).

Керівник Центру надання адміністративних послуг у Львові Валентина Бартошик зазначила: «Комфорт та зручність – важливі складові якісного сервісу. Тепер щоб оплатити послугу, не потрібно шукати банкомат чи відділення банку: реєстрація заяви, перегляд комплектності документів і оплата всіх обов’язкових платежів відбувається на місці безпосередньо адміністратором. Мешканці, які користуються банківськими картками, приємно здивовані. Це дуже мотивує. Наступними кроками буде автоматичне формування заяв, щоб наші клієнти не витрачали час на заповнення бланків вручну та оплата послуг он-лайн».

Натомість заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів і начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович розповіла: «Підтримка ініціатив, які полегшують життя людей, для Ощадбанку є принциповою. Реалізація проекту для львівського ЦНАПу щодо можливості оплати адмінпослуг на місці однозначно спрощує життя громадян та суттєво економить їхній час, який вони раніше витрачали на пошук банківської установи для здійснення платежу». 

У ЦНАПі львів’яни та мешканці області можуть користуватись послугами різних державних структур, зокрема отримувати відомості з державного земельного кадастру, сплачувати адміністративні збори за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, відповідних змін даних про фізичних та юридичних осіб тощо. 

Нагадаємо, у 2015 році спільно з Львівською міською радою Ощадбанк розпочав реалізацію кількох інноваційних соціальних проектів, зокрема випуск «Картки львів’янина», яку першими в жовтні отримали учасники АТО. Крім того, на території одного з відділень Ощадбанку нового типу у Львові встановлено дві зарядні станції для електромобілів».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу