Львів’яни долучилися до протесту адвокатки родичів Героїв Небесної сотні

09:45 27 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: vartonews.com.ua

Під стінами Львівської обласної держадміністрації відбулась акція на підтримку Євгенії Закревської.

Про це повідомили в дрогобицькому виданні «Варто – Галицькі новини», де також нагадали, що адвокатка справ Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила 21 листопада голодування через незмогу Верховної Ради прийняти поправку у закон про Державне бюро розслідувань. Ця поправка дозволяє перевести до складу ДБР слідчих управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури, які займалися справами Майдану.

Без прийняття цієй поправки слідство паралізоване. Якби не голодування адвокатки, то про цю ганебну колізію ніхто б так і не дізнався.

«На жаль, законопроект 2116, який мав розглядатися 16 листопада на сесії Верховної Ради, так і не був розглянутий. Мова йде про правку 318. Вона дозволила б слідчим ГПУ увійти в склад Державного бюро розслідувань без конкурсу та продовжити розслідування, – пояснив один із організаторів акції Тарас Чолій. – На жаль, через ці умови досі не можна покарати ні замовників, ні виконавців – основних винуватців загибелі Небесної сотні» .

Активісти оголосили безстрокову акцію. Відтепер щодня на 15 хвилин вони збиратимуться о 16.00 під стінами державної адміністрації. У вільний мікрофон закликатимуть владу почути їх.

Як інформував «ЩЛ», 23 листопада об’їзну дорогу Львова перекрили біля Винників протестувальники проти будівництва цинкового заводу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:21 10 грудня 2019 р.

Пільгові перевезення на Львівщині може врятувати позачергова сесія ЛОР, – голова АТП

Про це сьогодні,10 грудня, на пресконференції у Львівському прекслубі на тему «Пільгові перевезення автомобільним транспортом у 2020 році» повідомив голова правління ТзОВ «Львівське АТП-14630» Ігор Самардак.

Рубрика: Ситуації

11:14 10 грудня 2019 р.

Львівська облрада відмовила пільговикам в автоперевезеннях, – голова ГО

Львівська обласна рада не заклала в бюджет на наступний рік кошти для відшкодування перевізникам за пільгові перевезення чи компенсацію втрат особам, які мають право на пільговий проїзд.

Рубрика: Ситуації