Львів’яни долучилися до протесту адвокатки родичів Героїв Небесної сотні

09:45 27 листопада 2019 р.


Фото: vartonews.com.ua

Під стінами Львівської обласної держадміністрації відбулась акція на підтримку Євгенії Закревської.

Про це повідомили в дрогобицькому виданні «Варто – Галицькі новини», де також нагадали, що адвокатка справ Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила 21 листопада голодування через незмогу Верховної Ради прийняти поправку у закон про Державне бюро розслідувань. Ця поправка дозволяє перевести до складу ДБР слідчих управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури, які займалися справами Майдану.

Без прийняття цієй поправки слідство паралізоване. Якби не голодування адвокатки, то про цю ганебну колізію ніхто б так і не дізнався.

«На жаль, законопроект 2116, який мав розглядатися 16 листопада на сесії Верховної Ради, так і не був розглянутий. Мова йде про правку 318. Вона дозволила б слідчим ГПУ увійти в склад Державного бюро розслідувань без конкурсу та продовжити розслідування, – пояснив один із організаторів акції Тарас Чолій. – На жаль, через ці умови досі не можна покарати ні замовників, ні виконавців – основних винуватців загибелі Небесної сотні» .

Активісти оголосили безстрокову акцію. Відтепер щодня на 15 хвилин вони збиратимуться о 16.00 під стінами державної адміністрації. У вільний мікрофон закликатимуть владу почути їх.

Як інформував «ЩЛ», 23 листопада об’їзну дорогу Львова перекрили біля Винників протестувальники проти будівництва цинкового заводу.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу