Львів’яни долучилися до протесту адвокатки родичів Героїв Небесної сотні

09:45 27 листопада 2019 р.


Фото: vartonews.com.ua

Під стінами Львівської обласної держадміністрації відбулась акція на підтримку Євгенії Закревської.

Про це повідомили в дрогобицькому виданні «Варто – Галицькі новини», де також нагадали, що адвокатка справ Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила 21 листопада голодування через незмогу Верховної Ради прийняти поправку у закон про Державне бюро розслідувань. Ця поправка дозволяє перевести до складу ДБР слідчих управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури, які займалися справами Майдану.

Без прийняття цієй поправки слідство паралізоване. Якби не голодування адвокатки, то про цю ганебну колізію ніхто б так і не дізнався.

«На жаль, законопроект 2116, який мав розглядатися 16 листопада на сесії Верховної Ради, так і не був розглянутий. Мова йде про правку 318. Вона дозволила б слідчим ГПУ увійти в склад Державного бюро розслідувань без конкурсу та продовжити розслідування, – пояснив один із організаторів акції Тарас Чолій. – На жаль, через ці умови досі не можна покарати ні замовників, ні виконавців – основних винуватців загибелі Небесної сотні» .

Активісти оголосили безстрокову акцію. Відтепер щодня на 15 хвилин вони збиратимуться о 16.00 під стінами державної адміністрації. У вільний мікрофон закликатимуть владу почути їх.

Як інформував «ЩЛ», 23 листопада об’їзну дорогу Львова перекрили біля Винників протестувальники проти будівництва цинкового заводу.

dailylviv.com

До теми

12:32 2 липня 2022 р.

Мер Львова провів екстрену нараду через загрозу нападу військ з Білорусі

Міський голова Львова зібрав сьогодні оперативну нараду за участі військового та цивільного керівництва Львова для того, щоб розуміти, як треба діяти на випадок ескалації з боку Білорусі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу