Львів’яни долучаться до Всеукраїнської акції

16:40 6 грудня 2019 р.


Фото: tribuna.pl.ua

У неділю, 8 грудня, о 13.00. перед міською Ратушею Львова розпочнеться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Про це повідомили в п’ятницю, 6 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що акцію організовують Львівська міська рада спільно з Головним управлінням Національної поліції у Львівській області та управлінням патрульної поліції Львівської області у межах щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Представники національної поліції, соціальних служб та громадських організацій роз’яснюватимуть людям про те, як вберегтися від домашнього насильства, говоритимуть про протидію вчиненню подібних злочинів, про центри, де можна отримати правову допомогу, соціалізацію жертв насильства та багато іншого. Завершать акцію спільним флешмобом.

В управлінні «Служба у справах дітей» ЛМР пояснили: «Хочемо привернути увагу громадськості до проблеми запобігання та протидії домашнього насильства, а також активізувати діяльність державних, міських установ і громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини та дитини. Окрім того, проведення таких інформаційних кампаній підвищує обізнаність населення щодо попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми».

Як інформував «ЩЛ», у Львові мобільно реагуватимуть на насильство.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу