Львів’яни добираються «Велосипедом на роботу» вдев’яте

09:40 19 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 19 вересня, у Львові проводять у межах Європейського тижня мобільності акцію «Велосипедом на роботу».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Міський голова Львова також долучився до цієї акції та приїхав на роботу на велосипеді. Метою цієї акції є заохочення європейських міст впроваджувати та пропагувати сталий («зелений») транспорт, як альтернативу автомобілям».

«Львів уже вдев’яте долучатиметься до проведення Європейського тижня мобільності, який триває з 16 по 22 вересня. Проте, цього року його проведення є чи не найбільш актуальним за всі роки, оскільки Львів приймає «План сталої міської мобільності» – стратегічний документу, який визначатиме транспортну політику міста щонайменше на наступні 10 років», – поінформували також у міськраді.

«Кожен Європейський тиждень мобільності зосереджується на конкретній темі, пов’язаній зі сталою мобільністю. Цьогорічна тема  – «Безпека пішохідного та велосипедного руху» під гаслом «Ходи з нами!», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 27 лютого 2020 р.

У Львові вчаділа дитина

26 лютого в квартирі будинку №111в на вулиці Стрийській у Львові отруїлися чадним газом двоє людей, у тому числі – дитина 2017 року народження.

Рубрика: Ситуації

10:10 27 лютого 2020 р.

На Львівщині втопився в ріці селянин

6 лютого о 13:40 у річці Полтва в селі Журатин у Буському районі Львівщини виявили тіло жителя села Ожидів у Буському районі Львівщини 1960 року народження.

Рубрика: Ситуації