Львів’янка запропонувала в петиції вимірювати забруднення повітря

11:10 8 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 525

Світлина ілюстративна
Фото: uanews.pp.ua

Марія Щебет зареєструвала електронну петицію «Встановлення приладу вимірювання забруднення повітря на вулиці Пластовій, 13, з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення».

Львів’янка Марія Щебет написала в електронній петиції: «Львів недавно приєднався до світової тенденції моніторингу забруднення повітря в режимі онлайн, з доступом до результатів усіх користувачів інтернету. Зараз у Львові діє такий прилад на вулиці Клепарівській, де фіксуються перевищення шкідливих речовин у повітрі і негативний вплив на здоров'я, але вважаю, що такі прилади, в першу чергу, повинні бути встановлені поблизу промислових підприємств, з метою контролю екологічності їхньої діяльності. Саме тому, пропоную встановити такий вимірювальний прилад на вулиці Пластовій, 13 (житловий будинок, найближче розташований до львівських очисних споруд) з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:00 21 жовтня 2019 р.

Переключення водогону позбавить водопостачання частину львів’ян

У зв'язку з переключенням новозбудованої ділянки водопроводу на вулиці Грядковій, у вівторок, 22 жовтня, з 9.00 до 17.00 призупинять подачу води в частину Личаківського району.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 408