Львів’янка вимагає каналізувати Білогорщу

14:48 27 листопада 2019 р.

Білогорща

Білогорща
Фото: lviv.sq.com.ua

Наталія Кузьма зареєструвала електронну петицію, в якій вимагає каналізувати Білогорщу.

Автор петиції нагадала, що вже 40 років мікрорайон Білогорща є частиною Львова. Десятки років мешканці чекають здійснення обіцянки представників влади про проведення каналізації.
Білогорщани змушені користуватись септиками та вигрібними ямами. Єдиний спосіб мати воду – це качати її з криниць чи бурувати скважини. Отримана вода є поверхневою і, часто, не придатною до вживання.
Останні роки через засухи і розростання масиву – криниці всихають. Проведення каналізування і водопостачання стає питанням задоволення найнеобхідніших базових потреб людей.
Гроші витрачають, гроші зникають, каналізації нема. На сьогодні витрачено мільйон гривень на виготовлення документації з прокладання інженерних мереж.
Мешканці чують сотні обіцянок влади. Гроші закладають, а потім – з незрозумілих причин – кошти з рахунку зникають. Роботи не починаються.
З кожним роком вартість проведення каналізації зростає. Немає каналізації – не ведеться ремонт доріг та бокових вулиць, тротуару та зупинок громадського транспорту.
З напряму села Зимна Вода планують провести дорогу, яка зробить Білогорщу транзитом для потоку машин. Все це нагадує ситуацію колапсу для мешканців мікрорайону.
Відтак, Наталія Кузьма вимагає від Львівської міської ради каналізувати Білогорщу у 2020 році та дбати про базовий рівень життя усіх львів’ян.

Як інформував «Щоденний Львів», ща два мільйони гривень на вулиці Стуса перестане смердіти.

dailylviv.com

До теми

10:03 13 червня 2021 р.

У Львівському районі горів автосервіс

Вогнем пошкоджено стіни і перекриття на площі 120 квадратних метрів та ремонтне обладнання на площі 80 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу