Львів’янам знову дошкуляє неприємний запах

13:42 23 квітня 2014 р.


Фото: zaxid.net

У ЛКП «Львівводоканал» припускають, що його появу спричинив залповий скид неочищених стоків.

У Львові, особливо в центрі міста, знову з'явився неприємний запах, який найбільше відчувається уранці. У ЛКП «Львівводоканал» припускають, що появу смороду на Великодні свята спричинив залповий скид неочищених стоків котрогось із підприємств.

Прес-секретар «Львівводоканалу» Уляна Горбата повідомила з цього приводу: «Впродовж вихідних надійшло багато скарг на неприємний запах у Львові. Нарікали на сморід не лише мешканці центральної частини міста, а й Рясного і Лапаївки. Через надмірну кількість скарг на сморід у місті сьогодні в міській раді навіть скликали нараду, на якій «Львівводоканал» отримав завдання провести додатковий моніторинг скидів підприємств. Поки що ми не можемо стверджувати, ми лише можемо припускати, що були здійснені якісь залпові скиди неочищених стоків».  

За словами Уляни Горбатої, виявити підприємство, яке у святкові дні скидало надміру концентровані стоки, можна за допомогою приладів, які встановлені в каналізаційних колодязях і цілодобово здійснюють відбір зразків повітря. Результати моніторингу в онлайн режимі вони передають водоканалу.

Утім, під час свят ці прилади не працювали. Відтак прес-секретар «Львівводоканалу» наголосила: «Зловити порушника можливо лише в одному випадку – якщо стоки цього підприємства будуть взяті на аналіз і результати покажуть перевищення. Але, власне, спіймати і довести, що саме це підприємство здійснило викид – дуже складно. Доводити це потрібно у суді, пред'являти претензії. А суд бере до уваги лише ті докази, які передбачені чинним законодавством. Та й пов'язати, що надмірно концентровані стоки підприємства призвели до неприємного запаху – також складно. Це проблема, з якою ми б'ємось багато років». 

Уляна Горбата також запевнила, що очисні споруди міста працюють у звичному режимі, тож вони не могли стати причиною появи неприємного запаху. Повідомляючи про це з посиланням на інформагенцію «Вголос», «Gazeta.ua» нагадує, що у Львові не смерділо майже рік, однак додає: «Втім давня проблема нагадала про себе під час Великодніх свят».

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу