Львів’янам з батальйону «Торнадо» не видають документи для оформлення статусу учасників АТО, – нардеп

16:10 28 травня 2015 р.


Фото: ednist.info

Народний депутат Ігор Васюник повідомив у четвер: «Коли хлопці почали з’ясовувати, чому їм не видають документи для оформлення статусу учасників АТО, виявилось, що їхні документи та особові справи передали в Луганське обласне управління МВС.».

Народний депутат Ігор Васюник повідомив сьогодні, 28 травня:

«Особові справи львівський бійців потрапили до рук сепаратистів... До наших юристів Центру правого захисту часників АТО звернулись львівські бійці, які воювали у складі добровольчого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Шахтарськ» (а потім «Торнадо»).

Їх оформили на службу при ГУ МВС Дніпропетровської області. Коли хлопці почали з’ясовувати, чому їм не видають документи для оформлення статусу учасників АТО, виявилось, що їхні документи та особові справи передали в Луганське обласне управління МВС.

Питання для чого? Але найгірше те, що особисті дані українських бійців зараз розміщенні на сепаратистських сайтах. ПІБ, посади, домашні адреси і, навіть, номера мобільних телефонів...

Все тепер у вільному доступі для користування сепаратюг та російських найманців. Загалом оприлюднено дані 170 військових зі всієї України.

Зрозуміло, що це навмисний «злив інформації» і не поодинокий випадок. Направив звернення до керівництво МВС, СБУ, державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, а також керівнику добровольчого батальйону, в складі якого львівські бійці проходили службу».

Ігор Васюник написав це сьогодні, 28 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

https://www.facebook.com/vivmail/posts/722464104542082

dailylviv.com

До теми

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу