Львів'янам відшкодують половину витрат на енергоефективні заходи

11:40 7 березня 2017 р.

Голова агентства Держенергоефективності України Сергій Савчук запевнив у вівторок: «Львівська міська рада подбала про те, щоб цього року львів’яни гарантовано отримували додаткову фінансову допомогу на підвищення енергоефективності житла за програмою «теплих» кредитів».

Голова агентства Держенергоефективності України Сергій Савчук повідомив сьогодні, 7 березня, «Відтепер львів’яни, які захочуть утеплити будинки, встановити прилади обліку води, електроенергії, замінити вікна на енергоощадні тощо, можуть скористатися державною програмою «теплих» кредитів та отримати відшкодування 50% суми залучених коштів. За Урядовою програмою – 35%, за міською – ще 15%. Окрім цього, з обласного бюджету їм компенсуватимуть 5% відсоткової ставки. Кращих умов для утеплення годі і шукати».

Голова агентства наголосив: «Таке співфінансування енергоефективних заходів з трьох джерел дозволяє вдвічі здешевити їхню вартість. Тож, фінансова допомога стане дійсно у нагоді під час придбання зазвичай недешевих матеріалів та обладнання для утеплення житла».

«За програмою «теплих» кредитів львів’яни можуть отримати компенсацію на придбання такого обладнання: радіатори опалення, вікна та балконні двері з енергозберігаючим склом, рекуператори тепла вентиляційного повітря, вузли обліку води, багатозонний лічильник електроенергії, теплоізоляційні матеріали, тепло насосна система опалення або гарячого водопостачання, система сонячного теплопостачання або гарячого водопостачання. Скористатися програмою можна через державні банки: Приватбанк, Укргазбанк, Ощадбанк, Укрексімбанк», – повідомив також Савчук

Голова агентства Держенергоефективності України додав: «Ще вигідніші умови для утеплення створено для ОСББ Львова. Уряд поверне їм як мінімум 40% залучених коштів, а міська рада – 30%. Разом 70% фінансової допомоги на енергоощадні заходи! Тож, немає сенсу платити більше. Держава підставляє своє плече, аби кожна родина долучилася до енергоефективності та зменшила свої витрати на комунальні послуги».

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, на сайті агентства Держенергоефективності України.

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу