Львів’ян запрошують обговорити сьогодні питання будівництва на вулиці Котляревського

10:14 28 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, 28 квітня, о 18.30 на вулиці Котляревського, 49 розпочнуться громадські обговорення щодо будівництва тут житлово-офісної споруди.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 28 квітня, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні, 28 квітня, о 18.30 на вулиці Котляревського, 49 розпочнуться громадські обговорення щодо будівництва тут житлово-офісної споруди. Нагадаємо, на сесії Львівської міської ради 23 квітня депутати проголосували та прийняли ухвалу про затвердження ТзОВ «Дублянибудпостач» проекту землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок на вулиці Котляревського.

Відповідне рішення підтримали 50 депутатів. Згідно з ним, ТзОВ «Дублянибудпостач» затвердили проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надали ділянки на вулиці Котляревського, 49 для будівництва та обслуговування житлово-офісної споруди.

Площі наданих земельних ділянок становлять 0,0373 га та 0,0052 га. «Зараз на цих ділянках розміщені гаражі. Мешканці навколишніх будинків виступають проти забудови», – розповів голова Франківської районної адміністрації Руслан Кандибор.

«Чекаємо мешканців прилеглих будинків та небайдужих до долі міста львів’ян для того, щоб почути їхню думку», – зазначають організатори громадських слухань».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу