Львів’ян запрошують на «круглий стіл» щодо захисту персональних даних в Україні

09:15 23 липня 2015 р.


Фото: gc.ua

Сьогодні, 23 липня, з 12:00 до 13:30 у 405-й аудиторї академічного корпусу Українського католицького університету відбудеться «круглий стіл» на тему «Захист персональних даних в Україні: виклики та перспективи розвитку».

Ініціювали «круглий стіл» на тему «Захист персональних даних в Україні: виклики та перспективи розвитку». Офіс Ради Європи в України та Генеральний Директорат Ради Європи спільно з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Центром верховенства права УКУ. «Круглий стіл» відбудеться в межах реалізації спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні».

У процесі проведення заходу обговорять питання поточного стану захисту персональних даних в Україні, особливості та проблеми правового регулювання цієї сфери та основні шляхи вдосконалення системи захисту персональних даних. Учасниками круглого столу стануть Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська, директор департаменту інформаційного суспільства Ради Європи Патрік Пеннікс, проректор УКУ з адміністрації та розвитку Мирослав Сеник, керівник проекту «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» Роман Шлапак, представник Уповноваженого – керівник департаменту захисту персональних даних секретаріату Уповноваженого Маркіян Бем та інші. 

Взяти участь в заході запрошують представників практичного юридичного середовища та осіб, які працюють в сфері захисту персональних даних. Кількість місць – обмежена. Для отримання запрошення та підтвердження участі, зареєструйтеся за посиланням: http://goo.gl/forms/yjmzNeMeFg 

Спільна програма Ради Європи та Європейського Союзу «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» має на меті зміцнення захисту прав людини та основоположних свобод шляхом забезпечення більшої свободи, різноманітності та плюралізму в ЗМІ; відкритого, всебічного, сталого та орієнтованого на громадян підходу до Інтернету на засадах прав людини та ефективної системи захисту громадян з огляду на право на приватне життя і право на контроль над власними персональними даними. Детальніша інформація про програмy – http://www.coe.int/uk/web/kyiv/41; https://www.facebook.com/CoEUPSIS

Акредитація: budzinskyy@ucu.edu.ua, тел. 0678395810, Олег. 

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу