Львів’ян запрошують до участі в програмі «Host Family»

14:20 8 липня 2016 р.


Фото: tvoemisto.tv

Міжнародна молодіжна організація AIESEC у Львові запрошує сміливців і відкритих людей взяти участь у програмі «Host Family», прийнявши у себе вдома іноземного волонтера.

Про це повідомили сьогодні, 8 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Участь у програмі – один із найефективніших способів практики англійської чи іншої іноземної мови і чудова можливість пізнати іншу культуру просто у себе вдома та презентувати українську гостинність, зазначають організатори. У межах реалізації міжнародної програми стажувань, цього літа до Львова приїжджає близько ста волонтерів із різних країн на різноманітні соціальні проекти – освітні, екологічні, підприємницькі, культурні.

Організація AIESEC намагається знайти якомога більше приймаючих сімей серед львів’ян, адже це безцінний досвід як для них, так і для іноземців, постійна практика англійської, відкриття світу, руйнування культурних стереотипів та незабутнє літо просто у рідному місті. Серед країн, звідки приїдуть іноземці, надзвичайне різноманіття: Туреччина, Єгипет, Малайзія, Сингапур, Нідерланди, Бахрейн, Китай, Мексика, Марокко, Туніс, Німеччина.

Марія, яка приймала вже за цією програмою волонтера з Тунісу у себе вдома, ділиться враженнями: «Рішення стати приймаючою сім’єю – одне з найнеочікуваніших у моєму житті. Після довгих роздумів та розмов з батьками, у мене жив Хмані – волонтер з Тунісу. Ми жодного разу про це не пожаліли. Щовечора на сімейній вечері у нас був час відкриттів, адже ми стільки дізнались про його країну! Ви знали, що в селах Тунісу родини мають свій законний кусок моря, де тільки їм дозволено рибалити? Ми багато спілкувались про релігію, політику, культуру... І, звичайно, рівень моєї англійської значно зріс. Навіть мама, котра зовсім не знає англійської, вивчила безліч слів. А Хмані до кінця стажування прекрасно розумів, що йому намагається сказати моя мама. Можна ще багато писати про те, чому варто стати «Host Family», але скажу одне: наступного літа ми їдемо в гості до Хмані в Туніс».

За умовами програми, приймаючі сім’ї надають спальне місце для іноземця та доступ до кухні, ванної. Зареєструватися для участі у програмі можна за посиланням https://podio.com/webforms/9721411/708510 

Контакти: Софія, +380963208511 (sofiia.holynska@aiesec.net); Ірина, +380631118772

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, діяльність якої спрямована на розвиток лідерського потенціалу у молоді через міжнародні стажування. Організація об'єднує 126 країн світу, де кожна частина процесів керована студентами та нещодавніми випускниками, які зацікавлені у світових проблемах, розвитку лідерства та культурному розумінні».

До теми

19:17 3 березня 2021 р.

Два села на Львівщині отримали нову назву

Верховна Рада у середу, 3 березня, прийняла рішення про перейменування двох сіл у Львівській області. Зокрема, прийнято постанови про перейменування сіл Коросне та Борщів Львівського району.

Рубрика: Ситуації

16:50 3 березня 2021 р.

Завтра у трьох районах Львова не буде води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 630 мм, довжиною 290 п. м на вул. Володимира Великого, 2−4, завтра, 4 березня, з 09.00 год і до 21.00 год буде припинено подачу води до частини Франківського, Галицького та Залізничного району.

Рубрика: Ситуації

16:38 3 березня 2021 р.

У Львові упав будівельний кран

Cьогодні близько 10.40 год. у Львові на вул. Личаківській (Личаківський район), на території однієї із компаній упав будівельний кран.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу