Львів’ян запрошують до участі в програмі «Host Family»

14:20 8 липня 2016 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

Міжнародна молодіжна організація AIESEC у Львові запрошує сміливців і відкритих людей взяти участь у програмі «Host Family», прийнявши у себе вдома іноземного волонтера.

Про це повідомили сьогодні, 8 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Участь у програмі – один із найефективніших способів практики англійської чи іншої іноземної мови і чудова можливість пізнати іншу культуру просто у себе вдома та презентувати українську гостинність, зазначають організатори. У межах реалізації міжнародної програми стажувань, цього літа до Львова приїжджає близько ста волонтерів із різних країн на різноманітні соціальні проекти – освітні, екологічні, підприємницькі, культурні.

Організація AIESEC намагається знайти якомога більше приймаючих сімей серед львів’ян, адже це безцінний досвід як для них, так і для іноземців, постійна практика англійської, відкриття світу, руйнування культурних стереотипів та незабутнє літо просто у рідному місті. Серед країн, звідки приїдуть іноземці, надзвичайне різноманіття: Туреччина, Єгипет, Малайзія, Сингапур, Нідерланди, Бахрейн, Китай, Мексика, Марокко, Туніс, Німеччина.

Марія, яка приймала вже за цією програмою волонтера з Тунісу у себе вдома, ділиться враженнями: «Рішення стати приймаючою сім’єю – одне з найнеочікуваніших у моєму житті. Після довгих роздумів та розмов з батьками, у мене жив Хмані – волонтер з Тунісу. Ми жодного разу про це не пожаліли. Щовечора на сімейній вечері у нас був час відкриттів, адже ми стільки дізнались про його країну! Ви знали, що в селах Тунісу родини мають свій законний кусок моря, де тільки їм дозволено рибалити? Ми багато спілкувались про релігію, політику, культуру... І, звичайно, рівень моєї англійської значно зріс. Навіть мама, котра зовсім не знає англійської, вивчила безліч слів. А Хмані до кінця стажування прекрасно розумів, що йому намагається сказати моя мама. Можна ще багато писати про те, чому варто стати «Host Family», але скажу одне: наступного літа ми їдемо в гості до Хмані в Туніс».

За умовами програми, приймаючі сім’ї надають спальне місце для іноземця та доступ до кухні, ванної. Зареєструватися для участі у програмі можна за посиланням https://podio.com/webforms/9721411/708510 

Контакти: Софія, +380963208511 (sofiia.holynska@aiesec.net); Ірина, +380631118772

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, діяльність якої спрямована на розвиток лідерського потенціалу у молоді через міжнародні стажування. Організація об'єднує 126 країн світу, де кожна частина процесів керована студентами та нещодавніми випускниками, які зацікавлені у світових проблемах, розвитку лідерства та культурному розумінні».

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Самбірській РДА звільнено крісло голови

У Львові сміттєзавод будуватиме одна з чотирьох компаній,- мер

Садовий збере нараду з Чаплінським на вул. Малоголосківській для аналізу будівельних прорахунків

Тролейбус № 29 у Львові змінив маршрут

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу