Львів’ян закликають допомогти безпритульним

10:15 17 листопада 2014 р.


Фото: uapress.info

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб просить благодійників забезпечити бездомних теплим та чистим місцем для ночівлі, гарячим харчуванням та теплим чистим одягом.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 17 листопада, «Щоденному Львову», що Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб звертається до благодійників зі закликом: «З настанням холодної пори року винятково актуальним стає питання забезпечення бездомних теплим та чистим місцем для ночівлі, гарячим харчуванням та теплим чистим одягом». У повідомленні також конкретизують:

«У Львові вже декілька років функціонує Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, який є єдиною міською бюджетною установою, де надають соціальні послуги людям, які опинились на вулиці. Тут вони можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, скористатись санітарно-гігієнічними послугами, поїсти та змінити одяг. Відтак, Центр звертається до всіх львівських підприємців, організацій, установ та просто небайдужих із закликом, у разі можливості, долучитись до формування стратегічного запасу харчів, одягу, взуття, гігієнічних засобів, рушників, які так необхідні в холодну пору року львів’янам, яким нікуди йти. 

«Взимку щодня в установі ночує до 50 бездомних, інколи й більше. У кожного з підопічних Центру своя життєва історія та дорога сюди, але всі вони потребують допомоги в забезпеченні першонеобхідним, потребують імпульсу покинути це соціальне середовище і вернутись до нормального життя. Тому ми будемо вдячні за будь-яку допомогу і підтримку», – звертається директор Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб отець Олег Федоренко. З питань співпраці прохання звертатись у Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян: тел.: 2331479 або 2331049, адреса: вул. Кирилівська, 3А.

«Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб фінансується виключно з бюджету міста Львова. Його створення у 2006 році було результатом вольового рішення – силами міста зробити місце, де б бездомний міг отримати основний пакет соціальних послуг: від ночівлі до юридичного супроводу. Слід наголосити, що Центр знаходиться в окремій будівлі, що важливо для специфіки роботи й контингенту. Будівлю силами міста, громади, не чекаючи підтримки від держави, стараємось облаштовувати всім необхідним, виходячи з наявних можливих ресурсів», –розповів в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Довідка

Центр обліку та нічного перебування бездомних є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. Відповідно до своїх завдань, Центр веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і реєстрацію переважного місця перебування, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу