Львів’ян вислухав помічник глави МВС

16:55 28 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

Представники міністерства внутрішніх справ провели в понеділок особисті прийоми громадян у Львові й Самборі.

У прес-службі обласного управління повідомили с в понеділок, 28 листопада,  що сьогодні в його приміщеннях та в Самбірськоиу відділу поліції проводили особисті прийоми громадян представники міністерства внутрішніх справ. Зокрема, у Львові мешканці мали можливість зустрітися з помічником міністра внутрішніх справ України Олександром Расюком, а в Самборі – зі заступником директора департаменту режимно-секретного та документального забезпечення МВС України Віктором Батраком.  

Можливістю потрапити на особистий прийом до представників МВС України скористалися десятеро львів’ян і жителів Самбірщини. Більшість їх звернень стосувались термінів розгляду слідчими кримінальних проваджень. Декілька громадян просили допомоги у вирішенні побутових проблем з сусідами. 

У прес-службі обласного управління запевнили, що «всі скарги представники міністерства беруть на особистий контроль, та дають доручення у найстисліші терміни розглянути кожне звернення, а, у випадку якщо факти підтвердяться, притягнути винних до відповідальності», а також нагадали, завтра, 29 листопада, із 09.00 до 13.00 у приміщенні Львівського обласного управління поліції на площі Генерала Григоренка, 3 проводитиметься ще один особистий прийом громадян представниками міністерства внутрішніх справ України.

dailylviv.com

До теми

19:42 28 липня 2021 р.

Підземний перехід на площі Митній у Львові перекритий до 24 серпня (відео)

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, відновлено роботи з капітального ремонту території між вул. В. Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу