Львів'ян просять не лякатися п'ятихвилинної сирени 16 грудня, а увімкнути радіо або телевізор

11:47 9 грудня 2020 р.

Почувши сигнал, слід телевізійні приймачі перемкнути на ефірні канали цифрового телебачення «UA:Львів» та «Перший Західний» і прослухати повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

У середу, 16 грудня, з 14.50 до 14.55 год у Львові перевірятимуть готовність автоматизованої системи централізованого оповіщення. Оповіщення — навчальне, тому практичні заходи відпрацьовувати не будуть. Тож мешканців просять зберігати спокій. Також для визначення рівня та якості озвучення, проводитимуть електронне опитування мешканців. Про це пресслужба ЛМР повідомила DailyLviv.

«Це буде навчальне оповіщення за сигналами цивільного захисту з увімкненням мобільних та стаціонарних комплексів гучномовного обладнання, електричних сирен та передачі інформації через телебачення та радіомовлення. Практичних заходів відпрацьовувати не будуть», — зазначили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

В управлінні зауважили, що звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його, слід увімкнути гучномовці проводового радіомовлення, налаштувати ефірні радіоприймачі в ФМ-діапазоні («UA:Українське радіо» 103,3 МГц), а телевізійні приймачі переключити на ефірні канали цифрового телебачення («UA:Львів» та «Перший Західний») та прослухати повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Окрім того, у період з 15.00 год 16 грудня до 24.00 год 20 грудня департамент з питань цивільного захисту ЛОДА проводитиме опитування мешканців щодо рівня озвучення території міста звуковими сигналами електричних сирен та стаціонарних комплексів гучномовного обладнання. Мешканців запрошують взяти участь в опитуванні за цим посиланням.

Локдаун: скільки триватиме і що планують зачинити: ЗМІ опублікували проект постанови уряду

Жорсткий карантин в Україні можуть запровадити 8 січня

dailylviv.com

До теми

11:25 24 лютого 2021 р.

Знущання над тваринами на Львівщині: чому закон безсилий?(відео)

Сьогодні, 24 лютого, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Найбільш резонансні випадки жорстокого поводження з тваринами на Львівщині. Чому погано працює закон і як зробити покарання за злочин невідворотним?"

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу