Львів’ян готуватимуть до бойових дій з понеділка (відео)

11:58 7 вересня 2014 р.


Фото: facebook.com/theministryofdefence.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив, що в очоленому ним місті відкриють спільно з Академією сухопутних військ та іншими державними установами курси з підготовки чоловіків військовій справі.

«У зв’язку з тим, що Україна опинилася у стані фактичної війни, міська влада Львова прийняла рішення готувати мешканців міста до можливих бойових дій», – заявив ефірі телеканалу «Еспресо TV» міський голова Львова Андрій Садовий. Зокрема, городян навчатимуть основам військової справи.

«З понеділка ми починаємо новий етап – ми відкриваємо курси по підготовці чоловіків військовій справі, спільно з Академією сухопутних військ, з іншими державними установами, для отримання хоча би перших навиків», –зазначив львівський мер. Окрім того, всі охочі зможуть отримати медичні навики.

«Також будуть відкриті курси по наданню першої медичної допомоги – це буде і для чоловіків, і для жінок, тут нашими партнерами є Мальтійська служба, Червоний хрест, і управління охорони здоров’я міста», – повідомив також Андрій Садовий.

Про це повідомляється сьогодні, 7 вересня, на сайті телеканалу «Еспресо TV».


Відео: «Еспресо TV»

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу