«Львівводоканал» замінив 9,3 км водопровідних і 2,1 км каналізаційних трубопроводів

14:11 2 жовтня 2014 р.


Фото: novyny.lviv.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, ремонтники підприємства ліквідували 298 аварійних витоків води на міських водопровідних мережах і 266 засмічень каналізації, полагодили 42 пожежні гідранти, влаштували 68 нових люків на водопровідних і каналізаційних колодязях.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 2 жовтня, «Щоденному Львову», що, як інформують у ЛМКП «Львівводоканал», упродовж минулого місяця ремонтні служби цього підприємства ліквідували 298 аварійних витоків води на міських водопровідних мережах, 266 випадків засмічень каналізації, відремонтовано 42 пожежних гідранти, влаштовано 68 нових люків на водопровідних та каналізаційних колодязях. Директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський також зазначив:

«Ремонти водомереж завершені на вулицях Куліша, Дорога Кривчицька, Хоткевича, Барвінських, триває заміна трубопроводів на пр. Червоної Калини, 68 поблизу поліклініки. Загалом у місті цьогоріч замінили 9,3 км водопровідних та 2,1 км каналізаційних трубопроводів.

Окрему увагу у «Львівводоканалі» приділяють модернізації насосного обладнання. На сьогодні пріоритетним завданням нашого підприємства є зменшення споживання електроенергії.

Відтак, ми закупили та встановили енергоощадне обладнання на станціях підкачки води на вул. Коломийська, 9 та Садова, 25 а. Ці заходи дозволять зекономити понад 100 тисяч кВт/год електроенергії на рік».

dailylviv.com

До теми

18:56 22 вересня 2020 р.

У Львові створили онлайн карту розміщення контейнерів для органіки

ЛКП «Зелене місто» створило карту розміщення контейнерів для органіки. Тепер усі охочі можуть побачити онлайн, де розміщені найближчі контейнери для окремого збору харчових відходів біля їх будинку.

Рубрика: Ситуації

16:57 22 вересня 2020 р.

Президент України присвоїв почесне звання чотирьом мешканцям Львівщини

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу