«Львівводоканал» замінює ділянку магістрального водогону

16:48 11 червня 2019 р.

У Лисиничах тривають планові роботи із заміни головної гілки магістрального водогону «Винники-Кривчиці», яким вода з Плугівського водозабору розподіляється споживачам Личаківського району Львова й Винників.

Про це повідомили у вівторок, 11 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Старі труби, термін експлуатації яких уже давно минув, заміняють на нові чавунні із більшим терміном експлуатації. Загалом комунальники уже проклали та підключили близько 900 погонних метрів трубопроводів великого діаметру .В червні планують замінити ще 120 метрів трубопроводу діаметром 700 міліметрів».

«Технічний стан магістральних водогонів на ділянках «Винники-Кривчиці» та Винники-Довга» є критичний. 2018 року тут зафіксовано 478 аварій, які призводять до періодичних перебоїв у роботі системи водопостачання, нераціональних втрат води й енергоресурсів», – поінформували також у міськраді.

Головний інженер «Львівводоканалу» Анатолій Шимоняк зазначив: «Артезіанська вода Плугівського водозабору має хімічні показники, які пришвидшують корозію сталі. Саме тому цей 40-річний трубопровід є значно аварійніший, аніж інші старші водогони. Для виконання ремонту ми змушені припиняти подачу води споживачам, чим розбалансовуємо роботу усієї гідравлічної системи».

«Після кожної зупинки та повторного запуску відбувається «заповітрення» мережі – і, як наслідок, – додаткові пориви трубопроводів. Заміна магістральних водогонів вкрай потрібна для міста, адже завдяки їхньому оновленню зменшиться кількість аварійних ситуацій та покращиться якість води», – поінформував також Анатолій Шимоняк.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу