«Львівтеплоенерго» заповнило водою мережі 97% житлових будинків, які знаходяться на його балансі

11:42 10 жовтня 2014 р.


Фото: newzelenogradsk.ru

Як повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, внутрішні системи опалення не заповнені у більше 40 будинків. Зокрема, через відсутність актів готовності будинків до зими – 33, через ремонтні роботи в середині будинку – вісім, через технічну неготовність – три.

У прес-службі міської ради повідомили у п'ятницю «Щоденному Львову», що ЛМКП «Львівтеплоенерго» все ще проводитьу  рамках підготовки до опалювального сезону, заповнення водою теплових мереж, які знаходяться на балансі підприємства та внутрібудинкових систем опалення. У повідомленні також конкретизують:

«За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на 10 жовтня з 1620 будинків заповнено 1573. Акти готовності будинку до зими підписані у 1577 будинках. 

Внутрішні системи опалення не заповнені у більше 40 будинків. Зокрема, через відсутність актів готовності будинків до зими – 33, через ремонтні роботи в середині будинку – 8, через технічну неготовність – 3.

У ЛМКП «Львівтеплоенерго» також розповіли: «На сьогодні вже заповнено 97% будинків житлового фонду. Однак, залишаються будинки, які досі не мають акту готовності. Найбільше серед них будинків БУ-4 КЕВ міста Львова на вул. Стрийська-Гашека-Максимовича. Тому звертаємося до власників будинків, які ще не підготували свої будинки до зими, якнайшвидше вирішити цю ситуацію». 

Щодо заповнення бюджетних установ то, зі 166 закладів освіти заповнено 163, із 50 закладів медицини заповнено 49».

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу