«Львівтеплоенерго» запевняє, що регулює подачу теплоносія відповідно до погодних умов

10:00 5 березня 2015 р.


Фото: ogo.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, за інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», «температура подачі теплоносія регулюється відповідно до температури зовнішнього середовища».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 5 березня, «Щоденному Львову», що, за інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», «температура подачі теплоносія регулюється відповідно до температури зовнішнього середовища». В повідомленні також зазначено, що в ЛМКП «Львівтеплоенерго» розповіли:

««Ми проводимо щоденний моніторинг температури зовнішнього повітря і регулюємо температуру подачі теплоносія відповідно до погодних умов.  Однак, хочеться з акцентувати на тому, що більша частини наших споживачів, близько 80%, мають теплові лічильники на будинку.

Наявність вузла обліку теплової енергії дає можливість мешканцям даного будинку самим регулювати температуру теплоносія у своєму будинку.  До прикладу, візьмемо Шевченківський район Львова.

Подачу тепла мешканцям даного району забезпечує ТЦ «Північна», яка розміщена біля с. Муроване. Хвиля подачі теплоносія від ТЦ «Північної» до будинків триває, в середньому, 4 години. Тобто, коли на ТЦ «Північна» понизять температуру, то лише через 4 години це зможуть відчути мешканці в квартирах.

Тому, регулювання температури тепла безпосередньо в будинку є ефективнішим і швидшим. Нагадаємо, на обслуговуванні у ЛМКП «Львівтеплоенерго» є 165 закладів освіти, 50 установ охорони здоров’я та 1627 житлових будинків».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу