«Львівтеплоенерго» розпочало заміну мережі на Сихові

16:00 3 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На вулиці Антоненка-Давидовича тривають ремонтні роботи зі заміни ділянки магістральної теплової мережі, яка забезпечує теплопостачання мешканцям Сихівського району.

Про це повідомили в середу, 3 жовтня, в прес-службі Львівської міськради. Головний інженер «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт розповів: «Магістральна теплова мережа ТЕЦ-1 на вулиці Антоненка-Давидовича від ТК-1103÷ТК-1104 введена в експлуатацію у 1980 році. Тому вона вже відпрацювала свій термін експлуатації. Ця ділянка є головною стратегічною мережею та забезпечує теплопостачанням 30% від усіх споживачів Сихівського масиву від ТЕЦ-1, а при роботі ТЦ «Південна» (котельні на вулиці Надійній, 2) – 100% усіх споживачів».

Володимир Штейбарт доповнив: «Оскільки впродовж останніх років відбулося більше шестити поривів, підприємство внесло реконструкцію цієї ділянки в інвестиційну програму 2017 року. Реконструкцією передбачено заміну теплопроводів на попередньо ізольовані трубидовжиною 270 метрів погонних. Вартість матеріалів- 7,5 млн. гривень. Роботи проводять ремонтні бригади «Львівтеплоенерго». Вони стартували на початку вересня, завершити монтажні роботи плануємо наступного тижня — до 11 жовтня. Опісля — залишиться все загорнути і провести благоустрій».

dailylviv.com

До теми

19:46 12 червня 2021 р.

Все буде добре: Святослав Вакарчук втратив і Голос, і дружину

Відомий український музикант, фронтмен рок-групи "Океан Ельзи" й ексглава політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив про розрив стосунків із дружиною Лялею Фонарьовою.

Рубрика: Ситуації

18:39 12 червня 2021 р.

Ізраїль дозволив літати в Україну з 15 червня

В Ізраїлі вирішено з 15 червня виключити Україну, Ефіопію і Туреччину зі списку країн, в які заборонено виліт з Ізраїлю («країни максимального ризику»).

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу