«Львівтеплоенерго» продовжує повертати гарячу воду

10:48 16 травня 2018 р.

  • 0
  • 795


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Вчора було відновлено гаряче водопостачання до 37 будинків у Личаківському районі».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 16 травня: «Львівтеплоенерго» розпочало відновлення подачі гарячої води після гідравлічних випробувань. Вчора було відновлено гаряче водопостачання до 37 будинків у Личаківському районі. Станом сьогодні на ранок гарячу воду отримують 149 споживачів підприємства».

«Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», вчора було відновлено подачу гарячої води до 37 будинків у Личаківському районі від котельні по вулиці Китайській, 12а. Сьогодні, до кінця дня, заплановано відновити подачу гарячої води до більше як 200 будинків у Шевченківському районі від ТЦ «Північна». Про дату відновлення подачі гарячої води від ТЕЦ-1 буде повідомлено додатково», – поінформували також у міськраді.

«Станом сьогодні на ранок гарячу воду отримують 149 споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» – весь Галицький район, а також 94 споживачів у Личаківському районі, чотири –  у Франківському районі, а 34 – у Шевченківському районі», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Більше інформації – на її сайті.

Як повідомляв «ЩЛ», «Львівтеплоенерго» розпочало відновлення подачі гарячої води.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:00 23 липня 2018 р.

Родичі загиблих унаслідок авіакатастрофи у Львові отримають матеріальну допомогу

У міськраді запевнили: «До 16-ї річниці авіакатастрофи, яка сталась на військовому летовищі «Скнилів» 27 липня 2002 року, членам сімей загиблих нададуть одноразову матеріальну допомогу».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 204