«Львівтеплоенерго» подає опалення з дотриманням температурного графіку, – ЛМР

10:24 13 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

96% споживачів житлового фонду, який обслуговує «Львівтеплоенерго», мають загальнобудинкові лічильники.

У прес-службі Львівської міськради поінформували сьогодні, 13 березня: «Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», опалення до будинків подається відповідно до температурного графіку подачі теплоносія. З огляду на потепління теплоносій подається нижчої температури, в порівнянні з минулим тижнем».

«За словами тепловиків, відповідно до встановлених норм і правил, температура теплоносія, який подається до будинку, залежить від температури зовнішнього повітря. Згідно з встановленим температурним графіком, температура теплоносія зменшується, якщо надворі тепло і, навпаки – збільшується, якщо надворі холодно», – розповіли також у міськраді.

«З огляду на потепління теплоносій подається нижчої температури в порівнянні з минулим тижнем. Однак, як повідомляють тепловики, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках – відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі. Зокрема – при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6… +80С – повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку); при зниженні температури зовнішнього повітря вище +6… +80С подача теплоносія відновлюється», – повідомили також у міськраді.

«Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку. Найкраще, коли ця особа живе в даному будинку. Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається!Регулювання подачі теплоносія мешканцями будинку дає можливість їм не залежати від регулювання подачі тепла теплопостачальною організацією та економити кошти», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

У «Львівтеплоенерго» наголосили: «Сьогодні 96% усіх наших споживачів житлового фонду, який обслуговує «Львівтеплоенерго», мають загально будинкові лічильники. Отож, вони самі можуть регулювати подачу тепла в будинок: встановлювати комфортну для них температуру та економити кошти. Однак, потрібно це робити технічно правильно».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів