«Львівтеплоенерго» опалює сім бюджетних установ

10:40 28 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Опалювальний сезон для населення розпочнеться у Львові тоді, коли впродовж трьох діб середньодобова температура не перевищуватиме +8°.

У Львівській міськраді повідомили в понеділок, 28 жовтня, що «Львівтеплоенерго» опалює наразі у Львові сім бюджетних установ – Будинок дитини №1» на вулиці Комаринця, 3-тю міську клінічну лікарню на вулиці Рапопорта, Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр на вулиці Гашека, Львівський державний обласний клінічний перинатальний центр на вулиці Джорджа Вашингтона, Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи у Винниках, Оранжерейно-тепличний комплекс ЛНУ імені Івана Франка на вулиці Черемшини й Львівський регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр на вулиці Зеленій.

«Опалювальний сезон для населення розпочинається на основі погодних умов – якщо впродовж трьох діб середньодобова температура не перевищуватиме +8°», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу