«Львівтеплоенерго» опалює шість бюджетних установ

10:20 16 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає опалення до шістьох бюджетних установ на основі листів-звернень від керівників закладів.

Про це повідомили в середу, 16 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли подробиці: «Станом сьогодні на ранок, опалення отримують на основі листів-звернень Будинок дитини №1 на вулиці Комаринця, 3-ї міська клінічна лікарня, на вулиці Раппопорта, 8, Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр на вулиці Гашека, Львівський державний обласний клінічний перинатальний центр, на вулиці Джорджа Вашингтона, Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи у Винниках, Оранжерейно-тепличний комплекс Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Черемшини».

У «Львівтеплоенерго» зазначили: «Маємо шість звернень про те, щоб подавати опалення. В основному це лікарні. Тому продовжуємо подавати тепло до цих закладів, адже важливо, щоб там була комфортна температура».

«Відповідно до розпорядження міського голови, 4 жовтня стартував опалювальний сезон у школах, садках, закладах охорони здоров’я та культури, на підставі звернень керівників цих закладів. У зв’язку з потеплінням, 11 жовтня подачу опалення до бюджетних установ було призупинено. Опалювальний сезон для населення розпочинається на основі погодних умов – якщо впродовж трьох діб середньодобова температура не перевищуватиме +8°», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу