«Львівтеплоенерго» опалює лише один дитсадок

10:15 3 жовтня 2018 р.

У міськраді запевнили: «Опалення отримують Львівська обласна клінічна лікарня, оранжерейно-тепличний комплекс Львівського національного університету імені Івана Франка, один садочок та обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих».

Про це повідомили в середу, 3 жовтня, в прес-службі Львівської міськради. А в «Львівтеплоенерго» уточнили: «Опалювальний сезон для бюджетних установ може розпочинатися швидше, ніж для населення, на основі листів-звернень від їхніх керівників. Таким чином, ми відновили подачу опалення до Львівської обласної клінічної лікарні на вулиці Чернігівській, 7, оранжерейно-тепличного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Черемшини, 44, дошкільного навчального закладу №131 на вулиці Антонича, 109а та Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи на вулиці Івасюка, 31 у Винниках».

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу