«Львівтеплоенерго» опалює 11 бюджетних установ

18:00 8 травня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Львівтеплоенерго» відновило подачу опалення до 11 бюджетних установ на основі листів-звернень від керівників цих закладів.

Про це повідомили в середу, 8 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Опалення отримують оранжерейно-тепличний комплекс Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Черемшини, Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» на вулиці Лисенка,  Обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит», на вулиці Лікарській у Брюховичах, Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи, на вулиці Івасюка у Винниках, Будинок дитини №1» на вулиці Комаринця, міський комунальний клінічний пологовий будинок №1на вулиці Мечнікова, ДНЗ №131 на вулиці Антоновича, 109а, ДНЗ №21 на вулиці Грабовського, ДНЗ №149, на вулиці Личаківській, ДНЗ №93 на вулиці Генерала Чупринки та ДНЗ №88 на вулиці Некрасова.

dailylviv.com

До теми

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

10:22 28 вересня 2021 р.

Порушникам правил в'їзду в пішохідну зону Львова блокуватимуть перепустки

Внесено зміни у Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмежену пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу