«Львівтеплоенерго» нагадало про регулювання подачі опалення

17:00 10 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: varta1.com.ua

У комунальному підприємстві «Львівтеплоенерго» запевнили: «Мешканці самі можуть регулювати подачу тепла в будинок не залежно від теплопостачальної організації».

У прес-службі Львівської міськради поінформували сьогодні, 10 січня: «Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», підприємство здійснює централізоване регулювання відпуску тепла споживачам з джерел теплопостачання (котельні, ЦТП) відповідно до температурного графіка роботи тепломережі з врахуванням температури зовнішнього повітря. Коли надворі суттєво піднімається температура зовнішнього повітря, об’єкти теплопостачання працюють в економному режимі або призупиняється подача теплоносія в будинки. Однак, мешканці самі можуть регулювати подачу тепла в будинок не залежно від теплопостачальної організації».

У комунальному підприємстві «Львівтеплоенерго» також розповіли: «Якщо надворі спостерігається підвищення температури зовнішнього повітря, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках, однак, як наголошують тепловики, робити це потрібно технічно правильно. При підвищенні температури зовнішнього повітря вище +60° – +80° повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку); при зниженні температури зовнішнього повітря вище +60С - +80С подача теплоносія відновлюється».

«Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку. Найкраще, коли така особа живе в даному будинку. Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається! Регулювання подачі теплоносія мешканцями будинку дає можливість їм не залежати від регулювання подачі тепла теплопостачальною організацією та економити кошти», – повідомили також у комунальному підприємстві «Львівтеплоенерго».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини