«Львівспецкомунтранс» встановить підземні контейнерні майданчики для збору ТПВ

17:00 14 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив у п’ятницю, 14 червня, рішення «Про влаштування підземного контейнерного майданчика для збору побутових відходів».

Про це повідомили в п’ятницю, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Новий підземний контейнерний майданчик встановить на вулиці Ранковій власним коштом ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс».

Очільник департаменту Львівської міської ради з питань поводження з відходами Сергій Сало зазначив: «З метою покращання естетичного вигляду контейнерів, якості надання послуг з вивезення побутових відходів, санітарного стану та благоустрою Львова виконавчий комітет погодив влаштувати на території Залізничного району Львова новий підземний контейнерний майданчик для збору побутових відходів на вулиці Ранковій (навпроти будинку №49), з використанням підземних контейнерів замість існуючого контейнерного майданчика на вулиці Ранковій. Відповідно, ЛКП «Транспортна фірма „Львівспецкомунтранс» спільно із Залізничною районною адміністрацією мають забезпечити влаштування та обслуговування підземного контейнерного майданчика для збору побутових відходів».

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу