«Львівспецкомунтранс» встановить підземні контейнерні майданчики для збору ТПВ

17:00 14 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив у п’ятницю, 14 червня, рішення «Про влаштування підземного контейнерного майданчика для збору побутових відходів».

Про це повідомили в п’ятницю, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Новий підземний контейнерний майданчик встановить на вулиці Ранковій власним коштом ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс».

Очільник департаменту Львівської міської ради з питань поводження з відходами Сергій Сало зазначив: «З метою покращання естетичного вигляду контейнерів, якості надання послуг з вивезення побутових відходів, санітарного стану та благоустрою Львова виконавчий комітет погодив влаштувати на території Залізничного району Львова новий підземний контейнерний майданчик для збору побутових відходів на вулиці Ранковій (навпроти будинку №49), з використанням підземних контейнерів замість існуючого контейнерного майданчика на вулиці Ранковій. Відповідно, ЛКП «Транспортна фірма „Львівспецкомунтранс» спільно із Залізничною районною адміністрацією мають забезпечити влаштування та обслуговування підземного контейнерного майданчика для збору побутових відходів».

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу