Львівськими рятувальниками взято на облік 262 об’єкти жнивної кампанії

14:00 28 липня 2016 р.

  • 0


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Фахівці обласного управління ДСНС України здійснюють рейдові перевірки протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання зерна.

«Львівські рятувальники слідкують за дотриманням пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії у області», – запевнили сьогодні, 28 липня, в прес-службі обласного управління ДСНС України, де також розповіли подробиці:

«Фахівці Львівського обласного управління ДСНС України здійснюють рейдові перевірки протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання зерна. Виконується такий комплекс заходів з метою запобігання виникнення пожеж на об’єктах агропромислового комплексу, зернових полях та для забезпечення ефективного проведення зернозаготівельних та зернопереробних робіт.

На обліку у Львівському обласному управлінні ДСНС України знаходяться 262 об’єкти, які задіяні під час жнивної кампанії. У рамках виконання державної політики, перевірки цих об’єктів здійснювалися фахівцями державного нагляду з питань пожежної та техногенної безпеки ДСНС спільно з представниками Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Упродовжлипня було проведено 14 спільних рейдових перевірок сільськогосподарських угідь на предмет дотримання вимог пожежної безпеки під час збирання зернових, спільно із Департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА. За результатами перевірок встановлено, що найбільш поширеними порушеннями правил пожежної безпеки є: не встановлення або утримання в технічно несправному стані системи пожежної автоматики, сигнал від пожежної автоматики не виводиться на пульт централізованого пожежного спостереження, об’єкти не забезпечені зовнішнім та внутрішнім протипожежним водопостачанням, відсутня або не обслуговується та не підтримується у працездатному стані система блискавкозахисту, покрівля дерев’яних конструктивних елементів на багатьох об’єктах не оброблена вогнезахисними розчинами, що лише сприяє поширенню вогню у випадку виникнення пожежі.

Крім того, під час перевірок рятувальники звертають особливу увагу на стан електрогосподарства. Безпосередня близькість електропроводів до зерна та зернового пилу, що має здатність швидко займатися, створює додаткові ризики для збереження зерна.

Важливою проблемою забезпечення пожежної безпеки на підприємствах – є наявність та утримання в технічно справному стані пожежної техніки, а також організація чергування на об’єктах боєздатних добровільних пожежних дружин, які б могли швидко реагувати на повідомлення про пожежу, та мінімізували час ліквідації пожежі рятувальниками. Тому, Львівське обласне управління ДСНС України організовує роботу добровільних пожежних дружин та місцевої пожежної охорони для забезпечення протипожежного захисту підприємств, задіяних у переробці та зберіганні продукції нового врожаю та грубих кормів.

Відпрацьовано  плани залучення сил і засобів для гасіння пожеж та ліквідації інших надзвичайних ситуацій, планів і карток пожежогасіння на елеваторах, хлібоприймальних пунктах тощо. Також складені та узгодженні з головами сільських та селищних рад і керівниками сільгосппідприємств списки спеціальної та пристосованої техніки, яка може додатково залучатись для гасіння пожеж.

Окрім цього, Львівське обласне управління ДСНС України постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки під час жнив, недопущення випалювання стерні і пожнивних залишків на сільгоспугіддях, порядку дій при виникненні пожеж у місцях збирання і зберігання врожаю та виявлення вибухонебезпечних предметів під час виконання сільськогосподарських робіт. Зокрема, 27 липня працівниками Стрийського районного відділу ДСНС України було проведено профілактичні рейдові відпрацювання об'єктів та полів в с. Лисятичі, Стрийського району.

Ці поля є залучені під час жнивної компанії. Рятувальники нагадали аграріям про важливість  дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю. Дотримання цих правил є надзвичайно важливим, адже порушеннями вимог пожежної безпеки може спричинити до виникнення пожеж з нанесенням значних матеріальних збитків. Кожному керівнику об’єкту вручають спеціальні пам’ятки та застереження щодо дотримання правил пожежної безпеки під час проведення жнив».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу