Львівським десантникам знову передали допомогу небайдужих земляків

14:35 6 листопада 2014 р.


Фото: зі сторінки Ірини Галевич в інтернет-мережі «Facebook»

PR-менеджер ТРК «Львівська Хвиля» Ірина Галевич опублікувала звіт про доукомплектацію десантників 80-ї окремої аеромобільної бригади.

PR-менеджер ТРК «Львівська Хвиля» Ірина Галевич повідомила вчора ввечері:

«Так вже склалось, що не виходить за одним заходом укомплектувати всіх та одразу. Тому доукомплектовуємо хлопців поступово. Запізнілий звіт за 31.10.14 (далі буде):

Передали в 1-й взвод 8-ї роти 3-го батальйону нашої 80-ки (80-ї окремої аеромобільної бригади зі Львова. – «ЩЛ»): фліси – 16 шт, рюкзаки 60 л. – 4 шт., коліна – 1 шт., рації – 5 шт., печі «Січ» – 2 шт.

Печі «Січ» 1, кабелі, розетки, переноски і решту незрозумілого для жінки приладдя для облаштування приміщень дла перебування на Сході радіо «Львівська хвиля» придбало за кошти слухачів загальною сумою 564 євро та 2760 грн.

Для цих же хлопців люди зробили дуже потрібні подарунки: шапки теплі – 10 штук, теромбілизну, шкарпетки теплі – 30 шт., лопати – 9 шт., сокири – 3 шт., ломи – 3 шт., викрутки – 6 шт., піч «Січ» – 1 шт., навігатори – 2 шт.

Дякуємо і просимо не зупинятися. Разом ми сила! Нагадуємо номер картки: ПриватБанк 4149 4378 2959 1393 Тополя Тарас Володимирович, або телефонуйте на «Львівську» хвилю 297 00 97 – ми підкажемо, як допомогти».

PR-менеджер ТРК «Львівська Хвиля» Ірина Галевич повідомила це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

16:54 9 травня 2021 р.

Хільда не дасть вивезти сигарети в Польщу

У пункті пропуску для автомобільного сполучення Шегині-Медика на українсько-польському кордоні працює непвідкупний службовий собака‍ кінологічної команди митниці.

Рубрика: Ситуації

14:47 9 травня 2021 р.

12 автобусів доїжджатимуть до зруйнованого мосту біля Гайка, на якому облаштували пішохідний перехід

Служба автомобільних доріг у Львівської області облаштувала пішохідний перехід мостом поблизу села Гайок. Відтак, упродовж кількох днів відповідну секцію мосту розчищали, засипали ґрунтом та піском.

Рубрика: Ситуації

12:14 9 травня 2021 р.

Зі Львова до Варшави перевозили тисячі штук тварин, які охороняє Вашингтонська конвенція

Польські прикордонники запобігли контрабанді 14 кілограмів п’явок. На контрольно-пропускному пункті Гребенне представники Прикордонної служби виявили в рейсовому автобусі, що прямував з України до Польщі, мішки, в яких були сховані п’явки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу