Львівських старшокласників агітували служити контрактниками Нацгвардії

10:10 21 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Близько трьох сотень учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Львова, завітали в рамках проведення уроку «Захист Вітчизни» до військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ, де військовослужбовці підготували школярам цікаву екскурсію.

Про це повідомили сьогодні, 21 листопада, в прес-службі Національної гвардії України. У ній також поінформували, що урок «Захист Вітчизни» розпочався у військовій частині 4114 з виконання Державного гімну України. Під час нього учні мали змогу ознайомитись з історією військової частини, зразками озброєння, новітньою технікою, приладами та спорядженням, які знаходяться на озброєнні військової частини та використовується під час виконання службово-бойових завдань.

На одній із навчальних точок, офіцери центру комплектування військовослужбовцями за контрактом, розповіли школярам про перспективи та переваги проходження військової служби у військових частинах Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. натомість військові медики представили школярам новітні зразки аптечок першої медичної допомоги, які використовуються військовослужбовцями під час бойових дій, та навчали, як їх застосовувати у разі поранення.

Методист навчально-методичного центру освіти Львова Борис Шарун розповів: «Ми проводимо цей захід з метою військово-патріотичного виховання молоді. Він проводиться навчально-методичним центром освіти за погодженим з Львівським управлінням гуманітарної політики Львівської міської ради та Західним територіальним управлінням Національної гвардії України. З Львівським полком Національної гвардії ми співпрацюємо давно, та запрошуємо нацгвардійців до участі у наших заходах, які проводимо з учнями загальноосвітніх навчальних закладів. Хочу висловити слова вдячності командуванню військової частини та військовослужбовцям за проведений цікавий день».

У прес-службі Національної гвардії України повідомили також сьогодні, 21 листопада, що нацгвардійці співпрацюють зі Львівським міським центром зайнятості населення щодо агітації на контракт. Зокрема, агітаційна група 2-ї Галицької бригади організувала у взаємодії з директором Львівського міського центру зайнятості населення Олегом Рісним інформаційну роботу в його приміщенні центру агітаційні заходи.

Старший лейтенант Андрій Андрухів розповів про умови вступу та переваги проходження військової служби за контрактом, розмір грошового забезпечення, соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, можливість подальшого навчання та перспективу кар’єрного росту. Всім охочим роздавали листівки з детальною інформацією та контактними даними.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини