Львівських нацгвардійців перевіряла столична комісія

12:32 10 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Національної гвардії України

У Західному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України завершилася підсумкова перевірка за 2016 рік.

Про це повідомили сьогодні, 10 листопада, в прес-службі Національної гвардії України, де також поінформували, що, зокрема, у військових частинах Хмельницького та Львівського гарнізону Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України підсумкову перевірку приймала комісія Головного управління Національної гвардії України на чолі із заступником командувача Національної гвардії України з громадської безпеки – генерал-лейтенантом Валерієм Рудницьким.

У прес-службі НГУ також запевнили, що під час здачі заліків нацгвардійці показали свої теоретичні знання та практичні навички з організації та виконання службово-бойових завдань, відпрацьовували ввідні з бойової готовності, виконували вправи навчальних стрільб з вогневої підготовки. офіцери Західного територіального управління показали також своє вміння користуватися озброєнням бронетранспортера. Робота офіцерів Головного управління Національної гвардії України завершилася підведенням підсумків, де голова комісії, генерал-лейтенант, Валерій Рудницький підвів підсумки, вказав на проблемні питання та подякував особовому складу Західного оперативно-територіального об’єднання за старанність та високу професійну підготовку, яка дає змогу якісно виконувати службово-бойові завдання за призначенням.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини