Львівський виконком знову заборонив пересувні цирки

12:59 7 квітня 2017 р.

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР відхилив розгляд рішення Адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 17.02.2017 у справі № 3-15-50/2016 про скасувати рішення виконавчого комітету від 13.07.2016 № 556 «Про заборону пересувних цирків».

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«У липні 2016 році наш виконавчий комітет прийняв рішення про заборону пересувних цирків у м. Львові. Це рішення було прийнято на звернення громадських організацій, які займаються захистом тварин. Відповідно один з власників пересувних цирків звернувся в Антимонопольний комітет. Антимонопольний комітет зобов’язав скасувати рішення виконавчого комітету ЛМР «Про заборону пересувних цирків», оскільки вважає, що ми обмежуємо права на здійснення підприємницької діяльності. Однак, виконком не підтримав рішення Антимонопольного комітету», - розповіла директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

dailylviv.com

До теми

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу