Львівський центр зайнятості пропонує 6506 вакансій

13:45 29 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Станом на 1 вересня в області налічували 6506 пропозицій працевлаштування, у тому числі 4024 – для робітників, 1836 – службовців, 646 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки».

Про це повідомили сьогодні, 29 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Здебільшого у вакансіях (66,2%) зазначена оплата праці, величина якої коливається від мінімального до середнього рівня по області, у 27% вказаний мінімальна зарплата, і лише у 6,8% винагорода більша за середньообласний розмір. Хто ж на Львівщині може претендувати на високі заробітки? Найвищу зарплату – 35 тисяч гривень – пропонує ТзОВ «Галичина-Захід» (Стрийський район) майстру будівельних і монтажних робіт, проте й вимоги до претендента доволі високі: освітній диплом міжнародного взірця, практичні навики читання інженерних креслень згідно з датськими будівельними стандартами, практика проведення монтажу та демонтажу конструкцій, вільне володіння англійською та датською мовами, досвід у сфері будівництва за кордоном тощо. Основні обов’язки: виконання будівельно-монтажних робіт відповідно до виробничого плану та креслень, прийом матеріалів, конструкцій, виробів, контроль за якістю, знання та дотримання норм вітчизняного законодавства».
«Доволі високо оцінюють працю керівників вищої ланки. До прикладу, від 18 до 32 тисяч гривень можуть отримувати комерційні, виконавчі та генеральні директори у ТзОВ «Джей і Ел Консалтинг», ТзОВ «ТООЛЛ», ТзОВ «Мацько Трак Сервіс», однак претенденти повинні мати документ про європейський вишкіл, спілкуватися англійською, німецькою, голландською чи іншою офіційною мовою корпорації, якісно організовувати роботу, приймати управлінські рішення, використовувати основи міжнародного менеджменту тощо», – поінформували також в облдержадміністрації.
«Заступники директорів зі стажем та цікавими здобутками у трудовій ніші, що від «А» до «Я» знають технологічний процес, можуть розраховувати на 15 тисяч гривень у разі працевлаштування у ДП «Львівський державний завод «ЛОРТА», ТзОВ «Спільне українсько-пакистанське підприємство «Шахін Алі Аві». Така ж зарплата у кваліфікованого агротехніка (ТзОВ «Агросетон»), технолога (ПП «Зелений ліс») і токаря (ПП «Львів-ПАК»), котрі обізнані з основами інженерної графіки, новітніми технологіями, процесами та засобами механізації в сільськогосподарській сфері або механізмом деревообробного виробництва», – розповіли також в облдержадміністрації.
«ТзОВ «Веттепло» електрозварникам і ТзОВ «Діжле Україна» мулярам і бетонярам готові платити 12-13 тисяч гривень. А 10 тис. гривень можуть заробити фахівці будівельного профілю у ПП «Інтер-Буд-Фасад», реставратори у ПП «Архітектурна майстерня «Ренесанс», дорожні робітники у представництві «Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет Ве Санаї Анонім Ширкеті», водії автотранспорту у ПП Маланюк Ю. В., ТзОВ «ТОІ-ТОІ Системи санітарні», ТзОВ «АВЕ Львів», а також забійники великої рогатої худоби чи обвалювальники м’яса у ТзОВ «Дрогобицький м’ясокомбінат». Оплата праці вантажників (ПрАТ «Роздільський керамічний завод»), експедиторів (ТзОВ «АВЕ Львів»), операторів автоматичних і напівавтоматичних верстатів та установок (ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів»), монтажників (ТзОВ «ЗАХІДІНФО»), підсобних робітників (ТзОВ «КТЛ Груп»), фрезерувальників (ТзОВ ТПК «НАК»), механіків (ТзОВ «ОДРІ») і трактористів-машиністів (ТзОВ «Діжле Україна», ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Шевченківського району», ПП «Західний Буг») коливається у діапазоні від семи до дев’яти тисяч гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:19 5 грудня 2020 р.

8 львів'янок вирушають на 5 найвищих вулканів Еквадору (відео)

Львів’янки готуються стати першою українською жіночою експедицією на найвищі вулкани Еквадору. Вісім дівчат запланували сходження на 5 вулканів, найвищий з яких Чимборасо – заввишки 6263 метри. Жінки вирушають в експедицію уже цього місяця – 10 грудня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу