На початку липня львівський ринок «Санта-Барбара» перенесуть на вулицю Антонича

10:00 10 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

«Наступного тижня ТОВ «Сихівська народна торгівля» повинна звільнити автостоянку за ринком «Санта-Барбара», щоб компанія «ОНУР» змогла проводити будівельні роботи для прокладання колій та влаштування розворотного кільця.

«Згідно з досягнутими домовленостями між ЛКП «Львівавтодор», Сихівською районною адміністрацією та ТОВ «Сихівська народна торгівля», відбувається перенесення ринку «Санта-Барбара» на вулицю Антонича, у зв’язку з прокладенням трамвайної колії на Сихів», – повідомили сьогодні, 10 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Територія під ринок вже розпланована, зараз тривають роботи з прокладання мереж. Начальник відділу державних закупівель ЛКП «Львівавтодор» Роман Познанський наголосив: «Ділянка вже спланована, засипана щебенем, проведено світло. Наступного тижня проводимо водопостачання, водовідведення та каналізацію. Паралельно вестимуться роботи по зведенню павільйонів. До початку липня ринок повинен бути повністю перенесений». 

Окрім цього, наступного тижня ТОВ «Сихівська народна торгівля» повинна звільнити автостоянку за ринком «Санта-Барбара», щоб компанія «ОНУР» змогла проводити будівельні роботи для прокладання колій та влаштування розворотного кільця. Після завершення зведення торговельних павільйонів на вулиці Антонича ділянка на пр. Червоної Калини-Вернадського повинна бути повністю звільнена для продовження робіт по будівництву трамвайної колії.

Станом на сьогодні, по Лоту 1 (вулиці Угорська й Вернадського) роботи виконано на більш, ніж на 90%. А по Лоту 2 (вулиці Свенціцького та Угорська) – більш, ніж на 50%. Згідно з графіком, планове завершення робіт – осінь 2016 року.

Нагадаємо, будівництво трамвайної колії на Сихів передбачено Генеральним планом Львова. Згідно з проектом, буде прокладено 11,5 км колії в обидва боки на вулиці Стуса вздовж пр. Червоної Калини до «Санта-Барбари». Тендер на виконання робіт виграла компанія «ONUR». Технічний нагляд за ремонтними роботами здійснює французька компанія «Еджіс Інтернешнл».

Зі Сихова до центру трамваєм можна буде дістатися на 25-30 хвилин. Окрім цього, проект має на меті зменшити транспортне навантаження найбільшого житлового масиву Львова (150 000 мешканців), що матиме позитивний вплив на екологічну ситуацію району та соціальний добробут львів’ян. Проект реалізовується за рахунок кредиту від ЄБРР у розмірі 12 мільйонів євро, гранту німецького уряду в п’ять мільйонів євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн. євро та за кошти з міського бюджету – 8,850 мільйона євро».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу