Львівський прикордонний загін отримає нову техніку

14:00 27 листопада 2019 р.


Фото: dpsu.gov.ua

Керівні комітети обговорили реалізацію проєктів Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020»

У польському місті Замостя відбулися другі засідання керівних комітетів за трьома проєктами міжнародної технічної допомоги з удосконалення системи спостереження на українсько-польському кордоні. Під час зустрічей українські та польські партнери, а також представники Спільного технічного секретаріату обговорили актуальний статус реалізації проєктів, досягнуті результати кожним з партнерів за друге півріччя їх реалізації.

Обговорили також питання інформування та звітування відповідно до плану реалізації заходів. Серед іншого сторони узгодили провести наступні засідання керівних комітетів за вищевказаними проєктами у квітні 2020 року.

Проєкти фінансуються в рамках «Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» Європейського інструменту сусідства. Загальна частина грантових коштів за трьома проєктами для української сторони складає 3,49 млн. євро.

У рамках реалізації проєктів для Луцького, Львівського, Мостиського прикордонних загонів планується закупити дев’ять мобільних тепловізійних комплексів, 24 патрульних автомобілі та 385 одиниць засобів радіозв’язку. Уже найближчим часом очікується поставка першої партії мобільних тепловізійних комплексів до органів охорони кордону.

Про це повідомили в середу, 27 листопада, у Держприкордонслужбі.
Як інформував «Щоденний Львів», прикордонники відділу «Шегині» Мостиського загону затримали громадянина Вірменії.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу