Львівський облвійськкомат – третій за підсумками діяльності в країні

11:00 1 березня 2018 р.


Фото: lv.20minut.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівщина виконала план по контрактниках на 102%».

Про це повідомили сьогодні, 1 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Упродовж 2017 року Львівський обласний військовий комісаріат провів значні заходи з комплектування – план призову на військову строкову службу за 2017 рік  виконали на 100%, відбір кандидатів до вищих навчальних закладів також склав 100%. Окрім того, відбір кандидатів на військову службу за контрактом виконали на 100% так само, як і призов офіцерів».

«Загалом, за підсумками діяльності, Львівський обласний військовий комісаріат посів третє місце в Україні серед усіх обласних комісаріатів. Планове завдання щодо першого циклу прийому на контрактну службу перевиконали – 106%. На даний момент триває другий цикл прийому кандидатів на військову службу за контрактом , який виконали на 102%. Більша частина призовників-контрактників маю досвід роботи», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

19:16 27 липня 2021 р.

Крали гроші на медобладнанні для Covid-лікарень: на Львівщині викрили організаторів схеми

Служба безпеки України викрила бізнесменів, які незаконно привласнювали державні кошти під час закупівлі медичного обладнання для лікарень, які задіяні в боротьбі з COVID-19. За попередніми оцінками, лише за одним фактом поставок зловмисники завдали державному бюджету збитків на майже 2 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу