Львівський облвійськкомат – третій за підсумками діяльності в країні

11:00 1 березня 2018 р.


Фото: lv.20minut.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівщина виконала план по контрактниках на 102%».

Про це повідомили сьогодні, 1 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Упродовж 2017 року Львівський обласний військовий комісаріат провів значні заходи з комплектування – план призову на військову строкову службу за 2017 рік  виконали на 100%, відбір кандидатів до вищих навчальних закладів також склав 100%. Окрім того, відбір кандидатів на військову службу за контрактом виконали на 100% так само, як і призов офіцерів».

«Загалом, за підсумками діяльності, Львівський обласний військовий комісаріат посів третє місце в Україні серед усіх обласних комісаріатів. Планове завдання щодо першого циклу прийому на контрактну службу перевиконали – 106%. На даний момент триває другий цикл прийому кандидатів на військову службу за контрактом , який виконали на 102%. Більша частина призовників-контрактників маю досвід роботи», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

10:18 18 серпня 2022 р.

Сьогодні Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком

18 серпня Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу