Львівський обласний військовий комісаріат запевняє: повістки надсилають лише для звірки облікових даних

19:15 12 листопада 2014 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівського обласного військкомату

ЛОВК нагадує у середу: «Для тих, у кого є бажання захищати Батьківщину, передбачена військова служба за контрактом».

«Військові комісаріати продовжують вручати повістки, але лише для звірки облікових даних запевняє сьогодні ЛОВК. У його повідомленні з цього приводу зазначено:

«Згідно із законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» військовозобов’язані  в  разі  зміни   їх сімейного   стану,   стану   здоров’я,   адреси  місця  проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади зобов’язані особисто в семиденний строк повинні повідомити про це орган, де вони перебувають на військовому обліку. Тих, хто цього не зробив, військові комісаріати викликають повістками.

На даний момент чергова хвиля мобілізації не оголошена. Відповідно за мобілізацією на військову службу не призивають.

Повістки вручаються військовозобов’язаним виключно для звірки їхніх облікових даних. Військовозобов’язані, які отримали повістку зобов’язані прибути до свого військкомату у встановлений термін.

Львівський обласний військовий комісаріат нагадує  – для тих, у кого є бажання захищати Батьківщину, передбачена військова служба за контрактом. На даний момент є два види контракту – короткостроковий (до виходу Указу Президента України «Про демобілізацію») та довгостроковий (терміном на 3 або на 5 років).

Тобто, якщо у Вас є бажання пов’язати своє життя зі Збройними Силами України на тривалий час, слід підписувати довгостроковий контракт. Якщо ж хочете бути потрібним державі лише в особливий період, тоді короткостроковий контракт – це для Вас. Усім охочим потрапити на військову службу за контрактом, слід звертатися до свого районного військового комісаріату.

Про це повідомляється в середу на сайті Львівського обласного військового комісаріату.

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу