Львівський обласний центр зайнятості пропонує 5,2 тисячі вакансій

15:40 15 червня 2017 р.


Фото: bezbroni.net

На початку червня у міських і районних центрах зайнятості Львівщини зареєстровано 16,4 тисячі безробітних, яким пропонують 5,2 тисячі. вакансій.

Про це повідомили сьогодні, 15 червня, у Львівській облдержадміністрації, де також підрахували: «Відтак за одне робоче місце змагаються три особи».

Виконувач обов’язків директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук розповіла:«За п’ять місяців цього року нам вдалося працевлаштувати 23,9 тисячі осіб, що на 4,8 тисячі більше ніж в аналогічному періоді торік. Понад третину з них (8,2 тисячі) становили безробітні, а решта осіб були забезпечені місцем праці до набуття статусу безробітного. Завдяки механізму компенсації працедавцям витрат зі сплати єдиного соціального внеску до трудової діяльності повернулися 692 безробітних, ще 80 – започаткували власну справу, отримавши стартовий капітал у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття».

«Професійне навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації отримали 5,6 тисячі мешканців Львівщини, з котрих 85,7 % вже поповнили трудові колективи. Програмою ваучеризації скористалися 6 осіб віком понад 45 років. Загалом, упродовж січня-травня комплекс соціальних послуг із працевлаштування отримали 33, 2 тис. мешканців області, на 9,8 тис. одиниць збільшилося число задекларованих працедавцями вакансій», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У Львівській області реалізовується пілотний проект щодо залучення до роботи членів малозабезпечених родин і вимушено переміщених осіб. Експеримент передбачає не тільки працевлаштування як на постійній, так і тимчасовій основі тих, хто перебуває у стані бідності, але й підтримку їхніх підприємницьких ініціатив. Майбутнім бізнесменам надаватиметься поворотна безвідсоткова фінансова допомога для закупівлі обладнання та витратних матеріалів для організації власної справи, максимальний розмір якої становить майже 64 тисяч гривень», – повідомили також сьогодні, 15 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:18 1 серпня 2021 р.

На Львівщині перекинувся MAN: рятувальники застосували повітряно-пінну подушку

31 липня поблизу села Тростянець Стрийського району на автодорозі «Київ-Чоп» відбулось зіткнення великовантажного атомобіля «Scania» з напівпричепом та великовантажного автомобіля «MAN» з напівпричепом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу