Львівський міськвиконком надав кошти двом ГО на сміття

13:19 7 березня 2018 р.

Сьогодні, 7 березня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято рішення «Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Поводження з відходами», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми дофінансування відповідних проектів».

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Було проведено конкурс у межах цих проектів, було подано 6 проектів, з них ми відібрали 2. Це дуже цікаві проекти, зокрема перший – це навчання в ДНЗ щодо сортування сміття, а другий – збирання пластикових пляшок, за переробку яких віддавати гроші людям, що хворіють на легеневу гіпертензію», - зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Кошти, по 40 тисяч гривень, отримали дві громадські організації - «Аналітичний центр «За ЕКОрозвиток», «Асоціація рідкісного захворювання України – Легенева гіпертензія».

dailylviv.com

До теми

16:40 30 липня 2021 р.

У Бродах у власника Мерседесу вкрали валюту, яку він залишив в автомобілі

29 липня до поліції надійшло повідомлення від 67-річного мешканця Вінниці про те, що невідома особа викрали з його автомобіля «Мерседес», який був припаркований на вулиці 22 січня у місті Броди, грошові кошти.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу