Львівський форум з охорони праці пройде вдруге

13:00 13 травня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

14 травня о 10.30 у «Львівська політехніка» розпочнеться другий Львівський форум з охорони

Про це повідомили в понеділок, 13 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, другий Львівський форум з охорони відбудеться з метою відзначення у 2019 році Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці й під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Організатори проведення Львівського форуму з охорони праці – Головне управління Держпраці у Львівській області й Національний університем «Львівська політехніка» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, ДП «Західний ЕТЦ Держпраці», Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців, Об’єднання профспілок Львівщини, УВД ФСС України у Львівській області».

«Метою форуму є привернення уваги суспільства, особливо молоді, до важливості питань охорони праці, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками задля формування культури безпеки та гігієни праці та впровадження кращих практик у цій сфері. Форум стане майданчиком для обміну досвідом між експертами, підприємцями, майбутніми працівниками і фахівцями з охорони праці», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У межах заходів відбудеться урочисте нагородження переможців першого відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» та відзначення кращих фахівців Львівщини з охорони праці. Для молоді заплановано проведення інтерактивного семінару та квесту «Безпечне і здорове майбутнє праці у наших руках», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію віллі ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

10:22 28 вересня 2021 р.

Порушникам правил в'їзду в пішохідну зону Львова блокуватимуть перепустки

Внесено зміни у Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмежену пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу