Львівський експеримент з призначення керівників юстиції поширять на всю Україну, – заступник міністра

12:40 17 листопада 2015 р.

Уперше в історії нашої країни у Львові під час призначення на вакантні посади в органах юстиції проводили он-лайн співбесіди.

Про це сьогодні, 17 листопада, під час прес-конференції на тему: "Оголошення результатів конкурсів на керівні посади в районні, міськрайонні та міські управління юстиції Львівської області (57 вакансій)", яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе.

І, за його словами, за прикладом Львова тепер така схема призначень на посади в юстиції буде поширена на всю країну. 

- Ми стаємо найбільш електронним Міністерством в Україні, розвиваємо он-лайн сервіси та покращуємо обслуговування наших громадян. Ми розпочали відкриті конкурси і за ними призначаємо на керівні посади відкрито, - каже він.

Гія Гецадзе зазначив, що таку процедуру пройшли всі керівники юстиції у Львівській області.

- Під час он-лайн співбесід в інтернеті було десять тисяч переглядів. Три тисячі осіб брали активну участь в обговоренні кандидатів. Це означає, що українці цікавляться тим, хто працює в юстиції, - каже заступник міністра юстиції.

Він зауважив, що не всі претенденти отримали посади.
- Але це для них дуже хороший досвід. Ми їх занесли до кадрового резерву.  І будемо їх повідомляти про інші вакансії та конкурси в нашій системі, - каже Гія Гецадзе.

Довідка
Уперше ГТУ юстиції у Львівській області всі конкурси на керівні посади проводило з он-лайн трансляцією всіх письмових іспитів і співбесід з кандидатами. Також наживо можна було поставити запитання до претендента на заміщення вакантної посади.
Окрім цього, ГТУ юстиції у Львівській області запровадило е-консультації для надання рекомендацій та зауважень до кандидатів, фактів неналежної поведінки чи неефективної організації роботи, професійних та моральних якостей претендентів на заміщення вакантних посад.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу