Львівський експеримент з призначення керівників юстиції поширять на всю Україну, – заступник міністра

12:40 17 листопада 2015 р.

Уперше в історії нашої країни у Львові під час призначення на вакантні посади в органах юстиції проводили он-лайн співбесіди.

Про це сьогодні, 17 листопада, під час прес-конференції на тему: "Оголошення результатів конкурсів на керівні посади в районні, міськрайонні та міські управління юстиції Львівської області (57 вакансій)", яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе.

І, за його словами, за прикладом Львова тепер така схема призначень на посади в юстиції буде поширена на всю країну. 

- Ми стаємо найбільш електронним Міністерством в Україні, розвиваємо он-лайн сервіси та покращуємо обслуговування наших громадян. Ми розпочали відкриті конкурси і за ними призначаємо на керівні посади відкрито, - каже він.

Гія Гецадзе зазначив, що таку процедуру пройшли всі керівники юстиції у Львівській області.

- Під час он-лайн співбесід в інтернеті було десять тисяч переглядів. Три тисячі осіб брали активну участь в обговоренні кандидатів. Це означає, що українці цікавляться тим, хто працює в юстиції, - каже заступник міністра юстиції.

Він зауважив, що не всі претенденти отримали посади.
- Але це для них дуже хороший досвід. Ми їх занесли до кадрового резерву.  І будемо їх повідомляти про інші вакансії та конкурси в нашій системі, - каже Гія Гецадзе.

Довідка
Уперше ГТУ юстиції у Львівській області всі конкурси на керівні посади проводило з он-лайн трансляцією всіх письмових іспитів і співбесід з кандидатами. Також наживо можна було поставити запитання до претендента на заміщення вакантної посади.
Окрім цього, ГТУ юстиції у Львівській області запровадило е-консультації для надання рекомендацій та зауважень до кандидатів, фактів неналежної поведінки чи неефективної організації роботи, професійних та моральних якостей претендентів на заміщення вакантних посад.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу