Львівський десантник зауважив над бойовими машинами безпілотник

14:28 13 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/80brigade

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади затримали невідомого, який керував безпілотним літальним апаратом поблизу парку бойових машин.

У 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ повідомили в п’ятницю, 13 липня: «Військовослужбовець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, солдат Микола Люлька, під час несення служби у добовому наряді у парку бойових машин виявив, що над територією, яка охороняється, рухався безпілотний літальний апарат з відеокамерою. Солдат Микола Люлька негайно доповів про даний факт черговому парку».

«Завдяки прийнятим пошуково-розшуковим заходам резервною групою за межами військової частини було затримано громадянина, який керував безпілотним літальним апаратом. Його передано до правоохоронних органів для подальшого з’ясування обставин інциденту. За сумлінне виконання обов’язків військової служби солдат Микола Люлька заохочений командиром 80 окремої десантно-штурмової бригади полковником Володимиром Швораком», – поінформували також на сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини