Львівський десантник зауважив над бойовими машинами безпілотник

14:28 13 липня 2018 р.


Фото: facebook.com/80brigade

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади затримали невідомого, який керував безпілотним літальним апаратом поблизу парку бойових машин.

У 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ повідомили в п’ятницю, 13 липня: «Військовослужбовець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, солдат Микола Люлька, під час несення служби у добовому наряді у парку бойових машин виявив, що над територією, яка охороняється, рухався безпілотний літальний апарат з відеокамерою. Солдат Микола Люлька негайно доповів про даний факт черговому парку».

«Завдяки прийнятим пошуково-розшуковим заходам резервною групою за межами військової частини було затримано громадянина, який керував безпілотним літальним апаратом. Його передано до правоохоронних органів для подальшого з’ясування обставин інциденту. За сумлінне виконання обов’язків військової служби солдат Микола Люлька заохочений командиром 80 окремої десантно-штурмової бригади полковником Володимиром Швораком», – поінформували також на сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу