Львівську радіотехнічну бригаду задіяно в навчаннях «Карпатська брама-2015»

11:40 3 червня 2015 р.


Фото: gur.mil.gov.ua

Відучора в повітряному командуванні «Захід» тривають двоступеневі командно-штабні навчання «Карпатська брама-2015».

Мета двоступеневих командно-штабних навчань «Карпатська брама-2015» – реальна оцінка готовності військових частин до виконання завдань за призначенням. У ході навчань в частинах та підрозділах радіотехнічних військ західного регіону та Івано-Франківській бригаді тактичної авіації проводиться відпрацювання низки завдань з понад 90% практичною складовою.

Так, в Івано-Франківській бригаді тактичної авіації при забезпеченні радіолокаційної підтримки радіотехнічних військ пройде відпрацювання вправи по перехопленню повітряної цілі та примушенню її до посадки на визначений аеродром. Натомість Львівська радіотехнічна бригада відпрацьовує передачу управління на запасний командний пункт, з одночасною перевіркою елементів охорони та оборони позицій, протидії умовним диверсійно-розвідувальним групам.

Також у рамках навчаннь окремі радіолокаційні підрозділи здійснюють передислокацію з розгортанням матеріальної частини на позиціях призначення. При підготовці до навчань основну увагу було зосереджено на використанні досвіду, отриманого особовим складом під час виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції.

Про це повідомили сьогодні, 3 червня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу