Львівському прикордонному загону представили нового начальника

19:10 24 травня 2016 р.


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Підполковник Сергій Мельник брав участь в антитерористичній операції на сході України.

«Учора начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби, полковник Володимир Єгоров представив персоналу Львівського прикордонного загону нового начальника – підполковника Сергія Олександровича Мельника – повідомили сьогодні, 24 травня, в Західному регіональному управлінні, де також розповіли подробиці:

«Полковник Володимир Єгоров охарактеризував нового начальника прикордонного загону як досвідченого та професійно освіченого офіцера, а також побажав Сергію Олександровичу тримати планку Львівського прикордонного загону як одного з кращих загонів України. Підполковник Сергій Мельник народився 20 березня 1984 року в селищі Ємільчине в Житомирській області.

На військовій службі – з 2001 року. Служив на посадах заступника начальника застави, начальника відділу прикордонного загону, офіцера штабу прикордонного загону, заступник начальника штабу, заступник начальника загону. Нагороджений відомчими медалями та відзнаками. Учасник АТО».

Про це повідомили сьогодні, 24 травня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу