Львівські волонтери вже зібрали й повезуть днями гуманітарний вантаж бійцям у Маріуполі

13:00 16 березня 2015 р.


Фото: ngo.donetsk.ua

Днями зі Львова виїде черговий гуманітарний вантаж, призначений військовим, що перебувають на сході України.

Донецький «NGO – портал неполітичних новин» повідомив сьогодні, 16 березня:

«Днями зі Львова виїде черговий гуманітарний вантаж, призначений військовим, що перебувають на Сході. У Благодійному фонді «24», який організовує поїздку, кореспонденту порталу розповіли, що саме отримають бійці, які обороняють Маріуполь. 

Серед стандартних припасів, які складаються з кави, цукерок,  тушонки та інших продуктів, у цьому вантажі будуть також військові форми, вогнегасники, прилади нічного бачення і навіть індивідуальні аптечки. Волонтери розповідають:

«Ми веземо в Маріуполь 90 комплектів військового одягу та кілька пар берців. Також чимало місця у нашому вантажі займають вогнегасники, які ми теж маємо доставити нашим бійцям. Крім цього, є комплекти білизни та інші необхідні речі».

У неділю, 15 березня, волонтери збирали індивідуальні аптечки для військових. Спеціальні сумки пошили на замовлення, вони відповідають всім вимогам по надійності та зручності. До аптечки, крім стандартного набору бинтів, знеболювальних та проти отруйних ліків увійшли ще й спеціальні антисептичні бинти-бандажі. Вони швидко і добре зупиняють кров, а також обробляють рану та знеболюють її. 

Вчора було зібрано 60 таких індивідуальних аптечок для військових, а також два великих медичних наплічники із різноманітними ліками та приладдям. Вже протягом найближчих днів вантаж відправиться у Маріуполь».

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу