Львівські трамваї №3, №8 та №11 ігноруватимуть зупинку «Вулиця Шухевича»

12:20 15 грудня 2016 р.


Фото: wikimedia.org

Зупинка «Вулиця Шухевича» у Львові наразі буде чинною лише трамвайних маршрутів №4, №5 і №9.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 15 грудня, що «через дорожні затори на вулиці Івана Франка при русі трамваїв в бік центру, ЛКП «Львівелектротранс» в режимі експерименту прийняв рішення тимчасово зняти зупинку «Вулиця Шухевича» для трамваїв маршрутів №3, №8 та №11, кінцева яких розташована на площі Соборній». За словами в.о. начальника служби диспетчеризації та організації руху Володимир Забавський, це рішення є вимушеним.

Він також пояснив: «На цій ділянці постійно спостерігаються простої трамваїв. Справа в тому, що зупинка «Вулиця Шухевича» знаходиться у найвужчій частині вулиці Івана Франка і трамваї та автобуси там постійно блокують рух одне одного. Наше підприємство винесло на розгляд міської комісії з безпеки дорожнього руху пропозицію щодо рознесення автобусної та трамвайної зупинки, але воно не було вирішене. Оскільки відстань між зупинками «Площа Соборна» та «Вулиця Шухевича» складає біля 50 метрів, значних незручностей для пасажирів не виникатиме».

Володимир Забавський також запевнив, що від пасажирів постійно надходили скарги на інтервал руху маршрутів №3 і №8. Він також пояснив, що відхилення від графіків виникали через постійні затори на вулиці Івана Франка. Окрім незручностей для пасажирів, на кожній годині простою одного трамвайного вагона підприємство втрачає біля 175 гривень, а на годині простою одного тролейбуса – 110 гривень.

Володимир Забавський зазначив також: «Хвилини простою трамваїв складаються у години, тому через простої електротранспорту протягом року підприємство втрачає фактично мільйони гривень. І це є велика проблема і не тільки «Львівелектротрансу», але і усього міста. Тому на рівні міста потрібно запровадити комплекс заходів по зміні організації дорожнього руху із трамвайним і тролейбусним рухом, щоб зменшити час простою електротранспорту, а значить підвищити ефективність його роботи».

Про це повідомили сьогодні, 15 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Щодо трамвайних маршрутів № 4, №5 і №9, то трамваї цих маршрутів і далі будуть зупинятися на зупинці «Вулиця Шухевича».

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу