Львівські рятувальники тренувалися протидіяти небезпечнм ситуаціям

17:25 26 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДСНС

25 червня фахівці відділу радіаційного, хімічного та медико-біологічного захисту обласного управління ДСНС провели планові навчання з підвищенню професійної майстерності особового складу групи радіаційно-хімічного та біологічного захисту.

Тренінг відбувся у хімічній лабораторії на базі Загону технічної служби Львівського обласного управління ДСНС. Унікальність даних навчань полягала у тому, що вперше львівські рятувальники для удосконалення професійних навичок та відтворення умов наближених до реальних застосували справжні промислові небезпечні хімічні речовини.

Згідно із планом заходу, в результаті оперативно слідчих дій, правоохоронними органами  було виявлено нелегальну хімічну лабораторію. Також поступила інформація, що в лабораторії використовуються небезпечні речовини, які є надзвичайно токсичними. Окрім цього, у процесі нелегального використання відбувся розлив небезпечних речовин.

Для обстеження лабораторії та оцінки рівня загрози було залучено фахівці спеціальне відділення з реагування на аварії з небезпечними речовинами ДСНС.  В ході обстеження вдалося підтвердити інформацію   щодо використання в лабораторії небезпечних хімічних речовин.

Так, серед виявлених речовин були: соляна та  азотна кислоти, вибухо та пожежонебезпечні рідини та інші небезпечні речовини. Рятувальники, працюючи у спеціальних захисних костюмах та використовуючи спецобладнання, нейтралізувати розлив та відібрали взірці кожної з виявлених в лабораторії речовин.

Після перебування у небезпечному середовищі, по завершенню робіт усі фахівці пройшли через спеціальний пункт знезараження. Рятувальники запевнили, що задоволені проведеними навчаннями, адже отримали  можливість практикуватися в умовах реальної загрози.

Під час реагування, надзвичайники змогли відчути усі складнощі роботи із хімічним обладнанням лабораторії, яке є надзвичайно крихким, малогабаритним та потребує надзвичайної обережності та повної зосередженості. Досвід, отриманий під час тренінгу, є надзвичайно цінним та дасть можливість у перспективі оперативно і безпечно реагувати на аварії із викидом чи виливом небезпечних речовин.

Про це повідомили сьогодні, 26 червня, в прес-службі Львівського обласного управління ДСНС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації

10:57 26 травня 2020 р.

Мешканці Брюховичів і сусідніх сіл перекрили трасу: не хочуть до Львова

Мешканці кількох сусідніх зі Львовом сіл вранці у вівторок, 26 травня, перекрили рух транспорту на трасі Львів-Краковець у селі Підрясне Яворівського району. У такий спосіб протестувальники виступають за утворення окремої Брюховицької ОТГ,

Рубрика: Ситуації

10:00 26 травня 2020 р.

У Львові буде крематорій: церква має умову — щоб прах був відданий землі

У Львові працюють над проектом будівництва крематорію. Адже, як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, це питання стає дедалі актуальнішим, оскільки землі для поховання на кладовищах міста вистачить приблизно на 1 рік. У Львові щодня ховають в середньому 23−25 померлих.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу